Mycie okien i dachów – usługi podnośnikiem koszowym

DSC_0427Brudne okna? Przykurzone lub całkiem zabrudzone szyby, spoza których nic nie widać? Nie przejmuj się tym problemem i powierz jego rozwiązanie specjalistom, którzy nie boją się żadnej pracy na wysokościach. Mycie okien w wysokim, kilkunastopiętrowym budynku, na przykład biurowcu może się wydawać zadaniem ekstremalnym i niebezpiecznym, ale takie na pewno nie jest dla specjalistów pracujących w firmie Rent-Expert. Chcielibyśmy przybliżyć Ci dzisiaj szczegóły tego, jak wygląda praca na podnośniku koszowym.

DSC_0431Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że wymaga ona niesamowitej odpowiedzialności operatora podnośnika koszowego. Operator musi koniecznie posiadać uprawnienia kategorii IP na podesty ruchome, musi znać dokładne wytyczne Urzędu Dozoru Technicznego, wiedzieć, jakich przepisów należy przestrzegać i co jaki czas zgłaszać urządzenie do przeglądu i konserwacji. Praca na wysokościach jest niebezpieczna, gdy którakolwiek z części – hydrauliczna, mechaniczna lub elektryczna – jest uszkodzona i grozi wypadkiem, w wyniku którego operator lub osoby postronne mogłyby odnieść obrażenia.

Mycie okien i dachów to szczególnie dobra propozycja dla wielkich korporacji i właścicieli budynków. Wynajmując firmę z podnośnikiem koszowym pokazujesz, jakie znaczenie ma dla Ciebie bezpieczeństwo, porządek i jak angażujesz się w życie swojej firmy. Tym bardziej powinieneś to robić, jeśli budynek nie jest Twoją własnością, a jedynie wynajmujesz go. Wraz z prawami przychodzą obowiązki – a firma z podnośnikami koszowymi chce pomóc Ci rozwiązać ten problem.